Beneficjenci Programu Tarcza Finansowa PFR

Szanowni Państwo - Beneficjenci Programu Tarcza Finansowa PFR,

zgodnie z Umową Subwencji i Regulaminem Programu PFR przypominamy o obowiązku przedstawienia przez Państwa w Banku dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę i złożyła oświadczenie woli jej zawarcia w imieniu Beneficjenta była uprawniona do jego reprezentowania.

W przypadku, gdy Umowa została podpisana przez osobę umocowaną, w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności, dokumentami potwierdzającymi są:

• informacja odpowiadająca odpisowi aktualnemu/pełnemu z Krajowego Rejestru Sądowego (Klient przedkłada w Banku jedynie aktualny odpis z KRS, jeśli został pobrany odpis z KRS na dzień zawarcia umowy subwencji lub pełny odpis z KRS, jeśli został pobrany na dzień złożenia dokumentów do Banku) lub

• wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Natomiast w sytuacji, gdy Umowę podpisała osoba inna niż umocowana według Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub firma posiada reprezentację wieloosobową, wymagane jest przedłożenie Pełnomocnictwa lub Oświadczenia.

W/w dokumenty tj. Pełnomocnictwo albo Oświadczenie, należy opatrzyć podpisem kwalifikowanym elektronicznym lub poświadczyć podpisy notarialnie. Wzory pełnomocnictwa i oświadczenia stanowią załączniki nr 2 i 3 do Regulaminu i są dostępne do pobrania ze strony Funduszu:

(wzór pełnomocnictwa - str. 62, wzór oświadczenia – str. 64).

Należy pamiętać, że:

1) Pełnomocnictwo musi być opatrzone datą nie późniejszą niż dzień złożenia wniosku o subwencję. W przypadku tej samej daty, o ważności pełnomocnictwa decyduje godzina notarialnego poświadczenia podpisów lub złożenia ostatniego z wymaganych podpisów kwalifikowanych. W razie braku wskazania godziny poświadczenia notarialnego pełnomocnictwo udzielone w dacie złożenia wniosku nie będzie mogło być zaakceptowane;

2) Oświadczenie musi zostać wystawione po dacie złożenia wniosku o subwencję finansową, jeśli wcześniej nie udzielono pełnomocnictwa osobie wnioskującej. Oświadczenie podpisuje osoba lub osoby umocowane według Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej albo pełnomocnik.

Zarówno Pełnomocnictwo jak i Oświadczenie należy przedłożyć wraz z aktualnym/pełnym odpisem z Krajowego Rejestru Sądowego lub wydrukiem z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Dokumenty należy przedstawić w Banku osobiście lub przesłać do Banku pocztą w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2020 r.
W przypadku niedopełnienia ww. obowiązku konsekwencją będzie wypowiedzenie Umowy przez Fundusz PFR.

W celu usprawnienia procesu weryfikacji zachęcamy do jak najwcześniejszego składania dokumentów.

Zarząd

Banku Spółdzielczego w Łaskarzewie

KOMUNIKAT
ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ŁASKARZEWIE

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego Banku do niezbędnego minimum.

Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa i co z tego wynika, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich.

W zastępstwie osobistych wizyt w Oddziale, zalecamy korzystanie z innych, dostępnych w naszym Banku kanałów kontaktu z pracownikami:

1) telefonicznego, pod numerem telefonu: 25 684 50 10

2) mailowego, pod adresem: info@bslaskarzew.pl

Ponadto rekomendujemy:

• realizowanie płatności bez użycia gotówki np. za pomocą karty, poprzez bankowość elektroniczną.

• wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem konta on-line.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności,
z którymi mamy obecnie do czynienia.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji.

Zarząd

Banku Spółdzielczego w Łaskarzewie

Internet Banking

Korzystaj ze wszystkich możliwości Twojego konta bez wychodzenia z domu.

bethany-legg-9248-unsplash-1-min
previous arrow
next arrow
Slider

Klient indywidualny

Wygoda korzystania i bezpieczeństwo dla Twoich finansów

Firmy i Instytucje

Sprawdź jak możemy pomóc Ci rozwinąć Twój biznes

Gospodarstwo rolne

Najlepsze rozwiązania dla Twojego gospodarstwa

Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT

KOMUNIKAT ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ŁASKARZEWIE Szanowni Państwo, Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego...

Czytaj więcej

KOMUNIKAT – MIKRORACHUNEK PODATKOWY

W związku z wejściem w życie ustawy o zmianie ustawy o podatku VAT oraz niektórych innych ustaw w części dotyczącej indywidualnego rachunku podatkowego (tzw. mikrorachunku podatkowego) Bank przypomina, że od 01.01.2020 r. płatności...

Czytaj więcej
thumb_christmas-min

Promocja świąteczna

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA KREDYT GOTÓWKOWY 7,99% PROWIZJA 0% Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 8,313443%, całkowita kwota kredytu 20 000,00 zł, oprocentowanie zmienne: 7,99 % w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty: 24 066,85...

Czytaj więcej

Oblicz ratę kredytu

Kalkulator kredytowy

mies.

Przedstawione wyliczenia mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66. par.1 Kodeksu Cywilnego
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 8,932023%, całkowita kwota kredytu 20 000,00 zł, oprocentowanie zmienne: 7,20 % w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty: 24 267,69 zł, całkowity koszt kredytu: 4 267,69 zł (w tym: prowizja: 600,00 zł, odsetki: 3 657,69 zł, opłata przygotowawcza za rozpatrzenie wniosku kredytowego: 10,00 zł), 60 miesięcznych rat malejących (pierwsza rata kapitałowa w kwocie 333,53 zł, kolejne 59 rat kapitałowych po 333,33 zł oraz malejące raty odsetkowe).

Kalkulacja została dokonana na dzień 01.08.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, przyjętych zabezpieczeń spłaty kredytu, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Rata miesięczna

Kwota wnioskowana

Kwota do wypłaty

Całkowity koszt kredytu

Oprocentowanie

Prowizja

Opłata przygotowawcza

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas

  • Placówki
  • Bankomaty

Nasze placówki

Bank Spółdzielczy w Łaskarzewie

ul. Duży Rynek 31
08-450 Łaskarzew
tel. 25 684 50 10
e-mail: centralabs.laskarzew@bankbps.pl

Oddział w Sobolewie

ul. Rynek 1/2
08-460 Sobolew
tel. 25 682 50 25
e-mail: sobolew@bslaskarzew.pl

Oddział w Maciejowicach

ul. Bankowa 3
08-480 Maciejowice
tel. 25 682 58 30
e-mail: maciejowice@bslaskarzew.pl